T.C. GAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ İLERİ TEKNOLOJİLER ANA BİLİM DALI 2019-2020 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI |
|||||
DERSİN ADI |
S/Z |
ÖĞRETİM ÜYESİ |
GÜN |
SAAT |
YER |
Nanoteknoloji Giriş I |
Z |
Prof.Dr.Şükrü Çavdar |
Pazartesi |
17.00-19.50 |
Öğrenci sayısına göre belirlenecek |
Nanoteknoloji Giriş II |
S |
Prof.Dr.Şükrü Çavdar |
Pazartesi |
13.30-16.20 |
Fen Fak Lab. Binası No:L-240 |
Radyasyon Algılama Sistemleri |
Z |
Prof.Dr.Sema Bilge Ocak |
Cuma |
17.30-20.20 |
Teknoloji Fak. No:B-201 |
Ağaç Malzeme Teknolojisinde Test Teknikleri |
S |
Prof.Dr.Hakan Keskin |
Pazartesi |
10.00-12.50 |
Teknoloji Fak. C Blok No:B-343 |
Yoğunluk Fonksiyonel Teorisi I |
S |
Doç.Dr.Nurgül Seferoğlu |
Salı |
9.30-12.20 |
|
Şekil Hafızalı Alaşımların Termal Özelliklerini Belirleme Metotları |
S |
Prof. Dr. Yıldırım Aydoğdu |
Salı |
09.00-11.50 |
Fen Fak. Fizik Laboratuvar Binası No:236 |
Metalurjide Bor Uygulamaları |
S |
Prof.Dr.Bülent Bostan |
Perşembe |
13:30-16:30 |
Metalurji ve Malzeme Müh. Seminer Salonu |
Şekil Hafızalı Alaşımların Kristaloğrafisi |
S |
Prof. Dr. Ayşe Aydoğdu |
Salı |
14.00-16.50 |
Fen Fak. Fizik Laboratuva Binası No:332 |
Elektrokimyasal Yöntemler ve Uygulama Alanları |
S |
Prof.Dr.Yasemin Udum |
Çarşamba |
09.30-12.20 |
Fen Bilimleri Enstitüsü |
Malzemelerin Elektriksel ve Manyetik Özellikleri |
Z |
Prof.Dr.Elif Orhan |
Çarşamba |
10.30-13.20 |
Fen Fak. Dekanlık Binası No:Z-19 |
Medikal Görüntüleme ve Teknikleri |
S |
Prof.Dr.Sema Bilge Ocak |
Salı |
17.30-20.20 |
Teknoloji Fak. No:B-201 |
Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiği |
Z |
Doç. Dr. Uğur Gökmen |
Salı |
17.30-20.20 |
Teknoloji Fakültesi Taşkent Binası No:B-143 |
Membran Prosesleri |
S |
Doç. Dr. Ebru Kondolot Solak |
Salı |
08.30-11.20 |
Ostim TBMYO Toplantı Salonu |
İleri Nötron ve Reaktör Fiziği |
S |
Prof.Dr.Sema Bilge Ocak |
Cuma |
14.30-17.30 |
Teknoloji Fak. No:B-201 |
Dozimetri Ölçüm Teknikleri |
S |
Prof.Dr.Sema Bilge Ocak |
Çarşamba |
17.30-20.30 |
Teknoloji Fak. No:B-201 |
İleri Film Teknolojileri |
S |
Prof.Dr. İbrahim USLU |
Çarşamba |
14:00-17:00 |
Eğitim Fakültesi Hersek Binası 207 |
İleri Malzeme Hazırlama Teknikleri |
Z |
Doç.Dr.Filiz Derekaya |
Pazartesi |
13.30-16.20 |
Kimya Mühendisliği |
Hafif Metaller ve Alaşımlar |
S |
Doç. Dr. Uğur Gökmen |
Salı |
14.30-17.20 |
Teknoloji Fakültesi Taşkent Binası No:B-143 |
2023-2024 Bahar Dönemi ders programı
2023-2024 GÜZ DÖNEMİ İLERİ TEKNOLOJİLER ABD FİNAL PROGRAMI
Üniversitemiz 97. Yıl En Başarılı Tez Yarışması Başvuru Değerlendirme Sonuçları
Lisansüstü Programlara Öğrenci Alımı (2023-2024 Eğitim-Öğretim Bahar Yarıyılı)
2023-2024 GÜZ DÖNEMİ DOKTORA YETERLİLİK YAZILI SINAV SONUÇLARI
İleri Teknolojiler Ana Bilim Dalı 2023-2024 Güz dönemi seminer programı
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.